Zaklęty krąg diet

Strona główna Blog Zaklęty krąg diet

Inne tematy

Zaklęty krąg diet

Kontrola wagi ciała jest życiowym problemem wielu młodych kobiet, a osiągnięcie wymarzonej figury celem niemożliwym do zrealizowania.

Kobiety nadmiernie przejmujące się linią wypróbowują po kolei wszystkie możliwe diety, rujnując sobie zdrowie. Po pewnym czasie trafiają do dermatologa z powodu nasilonego wypadania włosów, które jest następstwem niedoboru protein, mikroelementów i witamin.

Większość diet niestety nie przynosi długofalowych korzyści, mało tego, mogą stać się powodem różnych problemów zdrowotnych.
Modne obecnie diety to: dieta South Beach, dieta paleo, post przerywany,  dieta Dash, dieta ketogeniczna, dieta Wikingów, chronodieta   i wiele innych.

Od lat utrzymuje się na topie dieta dr Dąbrowskiej oraz dieta Atkinsa.

Moim zdaniem żadna z tych diet nie jest zdrowa, a większość z nich może stać się przyczyną anemii, osteoporozy czy niewydolności nerek

Jest grupa kobiet o niestabilnej psychice, cechująca się brakiem zdrowego rozsądku, która lubi wpadać z jednej skrajności w drugą.
Najpierw dieta bogata w słodycze, a potem głodówka lub dziwna dieta.  Efekt: słabe włosy, brak odporności, brzydka cera. Nie tędy droga, miłe Panie.

Osoby borykające się z nadwagą zapraszam na stronę  https://swiadomejedzenie.com.pl/  gdzie dowiedzą się, jak schudnąć bez wyrzeczeń.

Data publikacji

07 lutego, 2022

0 0 votes
Ocena artykułu
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments